See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa worków foliowych
Beschreibung: Dostawa worków foliowych- 6 zadań
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XIV/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: worki foliowe, bezbarwne - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XIV/26 - 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: worki foliowe, niebieskie - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XIV/26 - 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: worki foliowe, zielone - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XIV/26 - 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: worki foliowe, czerwone - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 4 do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XIV/26 - 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: worki foliowe, żółte - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 5 do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XIV/26 - 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: worki foliowe, bezbarwne na materac - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 6 do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XIV/26 - 6