127882-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 9.000.000,00 PLN na pokrycie deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 9.000.000,00 PLN na pokrycie deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 9.000.000,00 PLN na pokrycie deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Uruchomienie kredytu odbędzie się w trzech transzach na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdz. III SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy