127912-2026 - Ergebnis
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Herstel inrichting zaaksysteem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHerstel inrichting zaaksysteem
BeschreibungDe gemeente Voerendaal maakt voor haar zaakgerichtwerken gebruik van het zaak-systeem van leverancier xxllnc. De opdracht betreft een eenmalige dienstverlening ter waarde van € 60.000,00 voor het technisch en functioneel herstellen van de hui-dige inrichting van het zaaksysteem, het opschonen van de rechtenstructuur en het corrigeren van onregelmatigheden in het archief. € 60.000,00
Interne Kennung643620
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1