See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ. 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu:89. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 4. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty były produktami leczniczymi dopuszczonymi do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. Prawo Farmaceutyczne
Vorherige Bekanntmachung: 627140-2024
Interne Kennung: WSZSL/FZ-85/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ 31 - ETHYL CHLORIDE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 31
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ. 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze
Los: LOT-0048
Titel: CZĘŚĆ 46 -KETOPROFEN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 46
Los: LOT-0049
Titel: CZĘŚĆ 47 -LATANOPROST
Interne Kennung: CZĘŚĆ 47
Los: LOT-0050
Titel: CZĘŚĆ 48 -LEVOFLOXACIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 48
Los: LOT-0051
Titel: CZĘŚĆ 49 -LIDOCAINE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 49
Los: LOT-0052
Titel: CZĘŚĆ 50 -LIDOCAINE HYDROCHLORIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 50
Los: LOT-0053
Titel: CZĘŚĆ 51 -LIDOCAINE HYDROCHLORIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 51
Los: LOT-0054
Titel: CZĘŚĆ 52 -LIDOCAINE + PRILOCAINE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 52
Los: LOT-0055
Titel: CZĘŚĆ 53 -MUPIROCIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 53
Los: LOT-0056
Titel: CZĘŚĆ 54 -LIDOCAINE + PRILOCAINE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 54
Los: LOT-0057
Titel: CZĘŚĆ 55 -NAPROXEN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 55
Los: LOT-0058
Titel: CZĘŚĆ 56 -Nawilżające krople do oczu wskazane w łagodzeniu objawów suchego oka, z zawartością hialuronianu sodu, wyrób medyczny.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 56
Los: LOT-0059
Titel: CZĘŚĆ 57 -NEOMYCIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 57
Los: LOT-0060
Titel: CZĘŚĆ 58 -NEOMYCIN + GRAMICIDIN + FLUDROCORTISONE ACETATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 58
Los: LOT-0061
Titel: CZĘŚĆ 60 -NEOMYCIN SULFATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 60
Los: LOT-0062
Titel: CZĘŚĆ 59 -NEOMYCIN SULFATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 59