127936-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Lębork - Słupsk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Lębork - Słupsk
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu osób autobusową komunikacją zastępczą na odcinku Lębork-Słupsk w terminie od daty zawarcie umowy do dnia 14.06.2025r., w zastępstwie realizowanych na tej trasie przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich. Autobusowa komunikacja zastępcza obejmuje kursy za pierwszy i ostatni pociąg w dobie. 2. Przewidywany przebieg autobusów bez doliczania dojazdów (próżnych przebiegów) w okresie realizacji zamówienia podstawowego to około 97 412 km
Interne KennungGd.240.328.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart 378 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001