12796-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schaltfelder – ROZVADĚČE 25KV PRO SEKUNDÁRNÍ DISTRIBUCI DO DTS (BEZ F-PLYNŮ)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelROZVADĚČE 25KV PRO SEKUNDÁRNÍ DISTRIBUCI DO DTS (BEZ F-PLYNŮ)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek rozvaděčů 25kV pro sekundární distribuci do DTS bez F-plynů s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu rozvaděčů 25kV pro sekundární distribuci do DTS bez F-plynů, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 1.7.2025 – 30.6.2031 Tento výkaz obsahuje čerpání Rámcových dohod za období 4Q/2025
Interne KennungN006/24/V00019467
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací podmínky jsou uvedeny na profilu Zadavatele https://nen.nipez.cz/profil/DSO
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32540000 Schaltfelder
5. Los
LosLOT-0002
TitelRozvaděče kompaktní 25kV pro sekundární distribuci do DTS (bez F-plynů)
Interne KennungN006/24/V00019467/001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená práva Zadavatele jsou uvedena v Zadávací dokumentaci část1-Pokyny, článek 9
LosLOT-0003
TitelRozvaděče modulární 25kV pro sekundární distribuci do DTS (bez F-plynů)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek rozvaděčů 25kV pro sekundární distribuci do DTS bez F-plynů s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu rozvaděčů 25kV pro sekundární distribuci do DTS bez F-plynů, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 1.7.2025 – 30.6.2031. Tento výkaz obsahuje čerpání Rámcových dohod za období 4Q/2025
Interne KennungN006/24/V00019467/002