2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdhulp zonder verblijf 2025 Gespecialiseerd Onderwijs (JGO)
Beschreibung: Om de samenwerking tussen de jeugdhulp en onderwijs te versterken is de gemeente Almere voornemens om voor de onderwijsvoorzieningen Gespecialiseerd Onderwijs (cluster 3 en 4 scholen, sbo, OPDC en PrO) vaste teams van jeugdhulpmedewerkers in te kopen. In totaal betreft het 12 locaties. Per locatie komt een vast team te werken. Deze teams gaan de leerlingen met een jeugdhulpvraag (in het kader van de Jeugdwet) begeleiding bieden. €6.120.000,00
Interne Kennung: IA2025.01.09
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS Procedure met EMVI
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1. De Bongerd
Beschreibung: De Bongerd
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst van 4 jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Aventurijn
Beschreibung: Aventurijn
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3. Olivijn
Beschreibung: Olivijn
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4. Bombardon
Beschreibung: Bombardon
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5. Klimop Buiten & Stad
Beschreibung: Klimop Buiten & Stad
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6. Nautilus College Paul Kleestraat
Beschreibung: Nautilus College Paul Kleestraat
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7. Nautilus College El Greco
Beschreibung: Nautilus College El Greco
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8. Nautilus college Lierstraat
Beschreibung: Nautilus college Lierstraat
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9. Nautilus College Radioweg
Beschreibung: Nautilus College Radioweg
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10. Praktijkonderwijs Almere Koningsbeltweg, Bachweg en Tom Poesstraat
Beschreibung: Praktijkonderwijs Almere Koningsbeltweg, Bachweg en Tom Poesstraat
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11. OPDC
Beschreibung: OPDC
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Perceel 12. De Watertuin
Beschreibung: De Watertuin
Interne Kennung: 12