2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Nemile a v k.ú. Lupěné
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Nemile a katastrálním území Lupěné, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů. Návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možné zapsat do katastru nemovitostí. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části: Část 1: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Nemile Část 2: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Lupěné k.ú. Nemile - předpokládaná výměra pozemků zahrnutých do KoPÚ činí 75 ha k.ú. Lupěné - předpokládaná výměra pozemků zahrnutých do KoPÚ činí 77 ha
Interne Kennung: SP8408/2023-521101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Nemile
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Nemile, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jejnbylo možné zapsat do katastru nemovitostí. Předpokládaná výměra pozemků zahrnutých do KoPÚ činí 75 ha.