2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení aktivních síťových prvků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka aktivních síťových prvků Cisco (dále jako „zboží“) dle podmínek vymezených v Požadovaných smluvních podmínkách (dále jen „PSP“), které jsou přílohou č. 2 této Zadávací dokumentace (dále také „ZD“), pro zajištění fungování vnitřní sítě ÚLZ a zabezpečení bezpečného a bezproblémového provozu tohoto zdravotnického zařízení, zajištění kompatibility se stávající infrastrukturou zadavatele a plnění úkolů jemu svěřených jeho zřizovatelem jakožto vojenskému zařízení, které musí zabezpečit v případě potřeby plnou interoperabilitu s resortem Ministerstva obrany ČR a dalšími vojenskými zařízeními a vojenskými útvary Armády ČR.
Interne Kennung: NEN/18/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32423000 Netzwerkspeichen
5. Los
Los: LOT-0001