2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění svozu bio odpadu rostlinného původu z nádob na odpad
Beschreibung: Zajištění svozu a využití bio odpadu rostlinného původu z nádob na odpad a kontejnerů na odpad, tj. sběr, svoz a využití biologicky rozložitelných složek komunálního odpadu (dále jen „BRKO“) z nádob na odpad a kontejnerů na odpad. Předmět plnění spočívající ve BRKO bude dodavatelem plněn v souladu s legislativními přepisy souvisejícími se zajištěním povinností zadavatele jako původce odpadů dle zákona č. 541/2020Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: VZ/2024/BRKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V podrobnostech uvedeno v Zadávací dokumentaci.