See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów zielonych ulegających biodegradacji pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2025 roku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów zielonych ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2025 r. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 624542-2024
Interne Kennung: BZP.271.36.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów zielonych ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2025 r. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do swz. 3. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, przy czym nie wcześniej niż od 1 stycznia 2025 r. 4. Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 12 lutego 2025 r.
Menge: 2 000 Tonnen