See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z sukcesywną dostawą (dostawy detaliczne) produktów żywnościowych do 16 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z sukcesywną dostawą (dostawy detaliczne) produktów żywnościowych do 16 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie, w podziale na 5 części: I. Zakup i dostawa art. Spożywczych (CPV: 15800000-6); II. Zakup i dostawa nabiału i przetworów mlecznych (CPV: 15500000-3); III. Zakup i dostawa mięsa i wędlin (CPV: 15100000-9); IV. Zakup i dostawa warzyw i owoców (CPV: 15300000-1); V. Zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych (CPV: 15810000-9). 2. Szczegółowy OPZ został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ z zastrzeżeniem, że prognozowane ilości i rodzaje poszczególnych produktów dla danych części zostały opisane w Załącznikach nr 1.1-1.5 do SWZ zaś Prawo Opcji dot. Części od I do V zostało opisane w Załączniku nr 1.6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 781146-2024
Interne Kennung: 10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Zakup i dostawa art. Spożywczych
Beschreibung: Część I - Zakup i dostawa art. Spożywczych - sukcesywna dostawa detaliczna produktów wg bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego: wybór z pośród 233 produktów - opisanych w Załączniku nr 1.1. do SWZ. Miejsce dostaw - Warszawa: 16 różnych adresów. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych odpowiednio w ww. załączniku do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ.
Interne Kennung: 10/2024.1
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI - Część I: Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych w załączniku 1.1 do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ. Przykładowo w zakresie Części I Zamawiający jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na poziomie 100% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy za Zamówienie Podstawowe, + 5 pakietów o łącznej wartości 130 000 zł netto, które mogą ale nie muszą być zrealizowane w ramach umowy. Skorzystanie z każdego Pakietu wymaga uruchomienia go przez Zamawiającego. Pakiety nie muszą być uruchomiane w kolejności wskazanej w załączniku nr 1.6 – będą uruchamiane wg bieżących potrzeb Zamawiającego. Np. w ramach uruchomionego pakietu o wartości 20 000 zł netto Zamawiający może zamawiać dowolne produkty określone w załączniku 1.1 SWZ. Zamawiający może uruchomić w trakcie trwania realizacji zamówienia jednocześnie jeden, dwa, lub wszystkie pakiety, o których mowa powyżej – decyzja w tym zakresie należy wyłącznie do Zamawiającego. O skorzystaniu z prawa opcji oraz zakresie uruchamianej opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej (oświadczenie woli) wskazując liczbę i wartość Pakietu/Pakietów jakie uruchamia w ramach prawa opcji. W przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta w trakcie trwania umowy z prawa opcji w całości lub części, uprawnienie to wygasa. Wówczas Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji prawa opcji przez Zamawiającego, w tym za utracone korzyści - w zakresie części opcji nieuruchomionej.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup i dostawa nabiału i przetworów mlecznych
Beschreibung: Część II - Zakup i dostawa nabiału i produktów mlecznych - sukcesywna dostawa detaliczna produktów wg bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego: wybór z pośród 75 produktów - opisanych w Załączniku nr 1.2. do SWZ. Miejsce dostaw - Warszawa: 16 różnych adresów. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych odpowiednio w ww. załączniku do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ.
Interne Kennung: 10/2024.2
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI - Część II: Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych w załączniku 1.2 do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ. Przykładowo w zakresie Części II Zamawiający jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na poziomie 100% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy za Zamówienie Podstawowe, + 5 pakietów o łącznej wartości 90 000 zł netto, które mogą ale nie muszą być zrealizowane w ramach umowy. Skorzystanie z każdego Pakietu wymaga uruchomienia go przez Zamawiającego. Pakiety nie muszą być uruchomiane w kolejności wskazanej w załączniku nr 1.6 – będą uruchamiane wg bieżących potrzeb Zamawiającego. Np. w ramach uruchomionego pakietu o wartości 30 000 zł netto Zamawiający może zamawiać dowolne produkty określone w załączniku 1.2 SWZ. Zamawiający może uruchomić w trakcie trwania realizacji zamówienia jednocześnie jeden, dwa, lub wszystkie pakiety, o których mowa powyżej – decyzja w tym zakresie należy wyłącznie do Zamawiającego. O skorzystaniu z prawa opcji oraz zakresie uruchamianej opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej (oświadczenie woli) wskazując liczbę i wartość Pakietu/Pakietów jakie uruchamia w ramach prawa opcji. W przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta w trakcie trwania umowy z prawa opcji w całości lub części, uprawnienie to wygasa. Wówczas Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji prawa opcji przez Zamawiającego, w tym za utracone korzyści - w zakresie części opcji nieuruchomionej.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Zakup i dostawa mięsa i wędlin
Beschreibung: Część III - Zakup i dostawa mięsa i wędlin - sukcesywna dostawa detaliczna produktów wg bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego: wybór z pośród 99 produktów - opisanych w Załączniku nr 1.3. do SWZ. Miejsce dostaw - Warszawa: 16 różnych adresów. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych odpowiednio w ww. załączniku do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ.
Interne Kennung: 10/2024.3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI - Część III: Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych w załączniku 1.3 do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ. Przykładowo w zakresie Części III Zamawiający jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na poziomie 100% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy za Zamówienie Podstawowe, + 5 pakietów o łącznej wartości 130 000 zł netto, które mogą ale nie muszą być zrealizowane w ramach umowy. Skorzystanie z każdego Pakietu wymaga uruchomienia go przez Zamawiającego. Pakiety nie muszą być uruchomiane w kolejności wskazanej w załączniku nr 1.6 – będą uruchamiane wg bieżących potrzeb Zamawiającego. Np. w ramach uruchomionego pakietu o wartości 30 000 zł netto Zamawiający może zamawiać dowolne produkty określone w załączniku 1.3 SWZ. Zamawiający może uruchomić w trakcie trwania realizacji zamówienia jednocześnie jeden, dwa, lub wszystkie pakiety, o których mowa powyżej – decyzja w tym zakresie należy wyłącznie do Zamawiającego. O skorzystaniu z prawa opcji oraz zakresie uruchamianej opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej (oświadczenie woli) wskazując liczbę i wartość Pakietu/Pakietów jakie uruchamia w ramach prawa opcji. W przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta w trakcie trwania umowy z prawa opcji w całości lub części, uprawnienie to wygasa. Wówczas Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji prawa opcji przez Zamawiającego, w tym za utracone korzyści - w zakresie części opcji nieuruchomionej.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Zakup i dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Część IV - Zakup i dostawa warzyw i owoców - sukcesywna dostawa detaliczna produktów wg bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego: wybór z pośród 90 produktów - opisanych w Załączniku nr 1.4. do SWZ. Miejsce dostaw - Warszawa: 16 różnych adresów. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych odpowiednio w ww. załączniku do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ.
Interne Kennung: 10/2024.4
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI - Część IV: Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych w załączniku 1.4 do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ. Przykładowo w zakresie Części IV Zamawiający jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na poziomie 100% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy za Zamówienie Podstawowe, + 5 pakietów o łącznej wartości 60 000 zł netto, które mogą ale nie muszą być zrealizowane w ramach umowy. Skorzystanie z każdego Pakietu wymaga uruchomienia go przez Zamawiającego. Pakiety nie muszą być uruchomiane w kolejności wskazanej w załączniku nr 1.6 – będą uruchamiane wg bieżących potrzeb Zamawiającego. Np. w ramach uruchomionego pakietu o wartości 20 000 zł netto Zamawiający może zamawiać dowolne produkty określone w załączniku 1.4 SWZ. Zamawiający może uruchomić w trakcie trwania realizacji zamówienia jednocześnie jeden, dwa, lub wszystkie pakiety, o których mowa powyżej – decyzja w tym zakresie należy wyłącznie do Zamawiającego. O skorzystaniu z prawa opcji oraz zakresie uruchamianej opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej (oświadczenie woli) wskazując liczbę i wartość Pakietu/Pakietów jakie uruchamia w ramach prawa opcji. W przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta w trakcie trwania umowy z prawa opcji w całości lub części, uprawnienie to wygasa. Wówczas Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji prawa opcji przez Zamawiającego, w tym za utracone korzyści - w zakresie części opcji nieuruchomionej.
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Beschreibung: Część V - Zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych - sukcesywna dostawa detaliczna produktów wg bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego: wybór z pośród 31 produktów - opisanych w Załączniku nr 1.5. do SWZ. Miejsce dostaw - Warszawa: 16 różnych adresów. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych odpowiednio w ww. załączniku do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ.
Interne Kennung: 10/2024.5
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI - Część V: Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie rozszerzenia przedmiotu dostawy o zamówienie dowolnych produktów wyszczególnionych w załączniku 1.5 do SWZ, do wartości wskazanej dla ww. Części w Załączniku nr 1.6 do SWZ – wartość Prawa opcji, z zastrzeżeniem że prawo opcji będzie uruchomione w ramach maksymalnie 5 pakietów o wartości zł netto każdego pakietu wskazanego w Załączniku 1.6. do SWZ. Przykładowo w zakresie Części V Zamawiający jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na poziomie 100% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy za Zamówienie Podstawowe, + 5 pakietów o łącznej wartości 60 000 zł netto, które mogą ale nie muszą być zrealizowane w ramach umowy. Skorzystanie z każdego Pakietu wymaga uruchomienia go przez Zamawiającego. Pakiety nie muszą być uruchomiane w kolejności wskazanej w załączniku nr 1.6 – będą uruchamiane wg bieżących potrzeb Zamawiającego. Np. w ramach uruchomionego pakietu o wartości 20 000 zł netto Zamawiający może zamawiać dowolne produkty określone w załączniku 1.5 SWZ. Zamawiający może uruchomić w trakcie trwania realizacji zamówienia jednocześnie jeden, dwa, lub wszystkie pakiety, o których mowa powyżej – decyzja w tym zakresie należy wyłącznie do Zamawiającego. O skorzystaniu z prawa opcji oraz zakresie uruchamianej opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej (oświadczenie woli) wskazując liczbę i wartość Pakietu/Pakietów jakie uruchamia w ramach prawa opcji. W przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta w trakcie trwania umowy z prawa opcji w całości lub części, uprawnienie to wygasa. Wówczas Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji prawa opcji przez Zamawiającego, w tym za utracone korzyści - w zakresie części opcji nieuruchomionej.