2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvaldienstverlening
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is het contracteren van een Afvaldienstverlener, die op duurzame en efficiënte wijze alle voorkomende afvalstromen tegen een marktconforme, scherpe prijs inzamelt, verwerkt en beheert. Daarnaast is DCTerra op zoek naar een partner die meedenkt en adviseert over optimalisatiemogelijkheden en verbeteringen gedurende dit proces. €110.000 per jaar (afhankelijk van hoeveelheid afval)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het contract heeft een vaste periode van 3 jaar, met 5 keer de optie tot verlenging van één jaar