See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż wraz dostarczeniem do miejsc wskazanych przez Zamawiającego oraz instalacją pomocy dydaktycznych w postaci ICT w podziale na 9 pakietów.
Beschreibung: Sprzedaż wraz dostarczeniem do miejsc wskazanych przez Zamawiającego oraz instalacją pomocy dydaktycznych w postaci ICT w podziale na 9 pakietów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa monitorów oraz mobilnych statywów z regulacją wysokości monitora
Beschreibung: Dostawa monitorów oraz mobilnych statywów z regulacją wysokości monitora
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa laptopów
Beschreibung: Dostawa laptopów
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów i monitorów
Beschreibung: Dostawa komputerów i monitorów
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa tabletów
Beschreibung: Dostawa tabletów
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa rzutników, oprogramowania, stołów interaktywnych.
Beschreibung: Dostawa rzutników, oprogramowania, stołów interaktywnych
Haupteinstufung (cpv): 30231200 Konsolen
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa klocków do programowania.
Beschreibung: Dostawa klocków do programowania.
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa okularów VR
Beschreibung: Dostawa okularów VR
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa jednostki centralnej wraz z oprogramowaniem.
Beschreibung: Dostawa jednostki centralnej wraz z oprogramowaniem.