2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie systemów informatycznych dla potrzeb Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Beschreibung: Zakup i wdrożenie systemów informatycznych dla potrzeb Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - Dostawa i wdrożenie oprogramowania Integracji z Platformą Usług Inteligentnych
Beschreibung: CZĘŚĆ I - Dostawa i wdrożenie oprogramowania Integracji z Platformą Usług Inteligentnych
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - Dostawa i wdrożenie system do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej
Beschreibung: CZĘŚĆ II - Dostawa i wdrożenie system do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III - Dostawa i wdrożenie oprogramowanie WAF (Web Application Firewall)
Beschreibung: CZĘŚĆ III - Dostawa i wdrożenie oprogramowanie WAF (Web Application Firewall)