2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Purda w 2026 roku.
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składa się: a) kompleksowe odbieranie, transport i przekazanie do ZGOK Sp. z o.o. odpadów komunalnych zmieszanych, b) zagospodarowanie przez Wykonawcę we własnym zakresie lub dostarczenie do instalacji ZGOK Sp. z o.o. odpadów zbieranych w sposób selektywny, od właścicieli nieruchomości (odpadów, o których mowa w podpunktach a) i b)), na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, nieruchomości niezamieszkałe, cmentarze, obiekty użyteczności publicznej, obiekty oświatowe, plaże gminne, boiska, kosze uliczne i firmy położone na terenie Gminy Purda, bez względu na warunki atmosferyczne, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów winien odbywać się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 733), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587), wytycznymi Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Warmińsko–Mazurskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 12 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 720903-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.25.2025