2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stołów operacyjnych oraz łóżek do intensywnej terapii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa stołów operacyjnych oraz łóżek do intensywnej terapii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2, 2A do SWZ Formularze cenowo- techniczne. Zadanie nr 1: Dostawa stołów operacyjnych. Zadanie nr 2: Dostawa łóżek do intensywnej terapii.
Interne Kennung: ZP.382.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische, 33192120 Krankenhausbetten, 33192150 Therapie-Betten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa stołów operacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa 3 szt. stołów operacyjnych - Mobilny, modularny stół operacyjny z napędem elektrohydraulicznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa łóżek do intensywnej terapii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa 2 szt. łóżek do intensywnej terapii. Metalowa konstrukcja łóżka lakierowana proszkowo. Leże łóżka czterosegmentowe z czego trzy segmenty ruchome. Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2A do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192150 Therapie-Betten