See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przetworów warzywno-owocowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów warzywno- owocowych 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 798481-2025
Interne Kennung: D/171/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15331500 In Essig konserviertes Gemüse, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15331450 Verarbeitete Oliven, 15331423 Dosentomaten/Dosenparadeiser, 15332410 Trockenobst, 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15332296 Erdbeerkonfitüre, 15332295 Himbeerkonfitüre, 15332294 Kirschkonfitüre, 15332291 Aprikosenkonfitüre/Marillenkonfitüre, 03222000 Früchte und Nüsse, 03111500 Sesamsamen, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 03222115 Rosinen, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15332270 Fruchtmuse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przetworów warzywno- owocowych cz. 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów warzywno- owocowych w ilościach określonych w dokumentacji SWZ. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/171/2025 zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15331500 In Essig konserviertes Gemüse, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15331450 Verarbeitete Oliven, 15331423 Dosentomaten/Dosenparadeiser, 15332410 Trockenobst, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten, 15332296 Erdbeerkonfitüre, 15332295 Himbeerkonfitüre, 15332294 Kirschkonfitüre, 15332291 Aprikosenkonfitüre/Marillenkonfitüre, 03222000 Früchte und Nüsse, 03111500 Sesamsamen, 03222115 Rosinen, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 3 ust. 2. - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2, nie później niż do dnia 23.12.2026 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przetworów warzywno- owocowych cz. 2
Interne Kennung: D/171/2025 zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przetworów warzywno- owocowych cz. 3
Interne Kennung: D/171/2025 zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przetworów warzywno- owocowych cz. 4
Interne Kennung: D/171/2025 zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przetworów warzywno- owocowych cz. 5
Interne Kennung: D/171/2025 zadanie 5