2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud & Glasbewassing Stichting BMV Spaubeek
Beschreibung: De Opdracht omvat het leveren van: - Resultaatgerichte dagschoonmaak (dagelijks en periodiek); - Glasbewassing. Schoonmaakonderhoud en glasbewassing aan diverse gebouwen
Interne Kennung: KQRVE/01082025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: Het schoonmaakonderhoud en de glasbewassing bij BMV Spaubeek
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KQRVE/01082025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging