See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zdalne sterowanie posterunkami na linii 355 i 281 ze stacji Grabowno Wielkie" w ramach projektu "Digitalizacja infrastruktury kolejowej poprzez zabudowę nowoczesnych urządzeń i systemów, etap 3"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie wszystkich niezbędnych robót dla uruchomienia zdalnego sterowania stacjami Dobroszyce, Twardogóra, Bukowina Sycowska i Międzybórz Sycowski na linii kolejowej nr 281 i 355 z LCS Grabowno Wielkie.
Interne Kennung: 0661/IZ14GM/22531/06573/22/P
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie wszystkich niezbędnych robót dla uruchomienia zdalnego sterowania stacjami Dobroszyce, Twardogóra, Bukowina Sycowska i Międzybórz Sycowski na linii kolejowej nr 281 i 355 z NZS Grabowno Wielkie. Całość przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie: 1) dokumentacji projektowej niezbędnej do prawidłowego wykonania wszystkich robót budowlanych i uzyskania dla niej wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji i pozwoleń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia; 2) wszystkich robót budowlanych zgodnie z zakresem zamówienia na podstawie opracowanej przez Wykonawcę i zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, o której mowa w ww. pkt 1, oraz wszystkich robót przygotowawczych niezbędnych do wykonania zakresu Umowy oraz wykonania wszelkich czynności wymaganych Prawem; 3) przeprowadzenie oceny zgodności podsystemu strukturalnego „Sterowanie – urządzenia przytorowe” objętego zakresem zamówienia na każdym etapie (projektowania, budowy i końcowych prób podsystemu; 4) opracowanie operatu kolaudacyjnego wraz z wykonaniem kompleksowej dokumentacji powykonawczej (odrębnie dla każdej branży), w tym dokumentacji z powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej. Wszystkie koszty związane m.in. z projektowaniem, niezbędnymi uzgodnieniami dla wykonania przedmiotu zamówienia, w tym koszty związane z przygotowaniem odpowiednich dokumentów dla nadzoru budowlanego oraz innych organów administracji wymaganych odrębnymi przepisami, zapotrzebowaniem na dokumentację geodezyjną oraz wykonawstwem robót i ich zabezpieczeniem, zostaną przez Wykonawcę uwzględnione w Cenie. Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie prac w branżach: przejazdy kolejowo-drogowe, obiekty kubaturowe, sterowanie ruchem, telekomunikacja, elektroenergetyka. Zamawiający zwraca uwagę, iż całość przedmiotu zamówienia powinna być wykonana zgodnie z SWZ, przepisami prawa powszechnie obowiązującego, Regulacjami Zamawiającego, normami, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.
Art des Auftrags: Bauleistungen