See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ: 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art.246 ust. 2 uPzp. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: 56. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części.
Vorherige Bekanntmachung: 681975-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 ABEMACICLIB
Beschreibung: ABEMACICLIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ. 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 AFATINIB
Beschreibung: AFATINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 AFLIBERCEPT
Beschreibung: AFLIBERCEPT
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 ALECTINIB
Beschreibung: ALECTINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 ASCIMINIB
Beschreibung: ASCIMINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6 ATEZOLIZUMAB
Beschreibung: ATEZOLIZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7 BOSUTINIB
Beschreibung: BOSUTINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8 BROLUCIZUMAB
Beschreibung: BROLUCIZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9 CABOZANTINIB
Beschreibung: CABOZANTINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10 CEMIPILIMAB
Beschreibung: CEMIPILIMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 11 DARATUMUMAB
Beschreibung: DARATUMUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 12 DAROLUTAMIDE
Beschreibung: DAROLUTAMIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 12
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ 14 DURVALUMAB
Beschreibung: DURVALUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ 15 ELTROMBOPAG
Beschreibung: ELTROMBOPAG
Interne Kennung: CZĘŚĆ 15
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ 18 EPCORITAMAB
Beschreibung: EPCORITAMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ 19 FARICIMAB
Beschreibung: FARICIMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 19