1284-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb ogólnoszpitalnych – 33 zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb ogólnoszpitalnych – 33 zadania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb ogólnoszpitalnych – 33 zadania
Vorherige Bekanntmachung562284-2025
Interne KennungFDZ.261.92.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Osłona na uchwyt lampy z kołnierzem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa osłony na uchwyt lampy z kołnierzem. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 SWZ.
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Osłona kołnierza ołowianego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa osłony kołnierza ołowianego. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.3 SWZ.
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Torba przylepna trójkątna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa torby przylepnej trójkątnej. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.4 SWZ.
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Igły iniekcyjne 2,1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa igieł iniekcyjnych 2,1. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.7 SWZ.
LosLOT-0015
TitelZadanie 15 - Miarka papierowa dla noworodków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa miarek papierowych dla noworodków. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.15 SWZ.
LosLOT-0017
TitelZadanie 17 - Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do wewnętrznego szynowania moczowodów. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.17 SWZ.
LosLOT-0018
TitelZadanie 18 - Woreczki do poboru moczu u noworodków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa woreczków do poboru moczu u noworodków. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.18 SWZ.
LosLOT-0027
TitelZadanie 27 - Osłonki do zabezpieczenia ostrych i delikatnych narzędzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa osłonki do zabezpieczenia ostrych i delikatnych narzędzi. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.27 SWZ.
LosLOT-0030
TitelZadanie 30 - Mikroklipsy i zaciski mikronaczyniowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mikroklipsów i zacisków mikronaczyniowych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.30 SWZ.