2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku Państwowego Liceum Plastycznego w Poznaniu oraz pełnienie nadzoru autorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku Państwowego Liceum Plastycznego w Poznaniu oraz pełnienie nadzoru autorskiego. Prace projektowe należy wykonać zgodnie z załączonym Programem Funkcjonalno - Użytkowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: DG.26.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001