See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van groenonderhoud in Leuven
Beschreibung: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van het groenonderhoud op diverse locaties in Leuven.
Interne Kennung: AKD-2024/093
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2024/093 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van groenonderhoud in Leuven. Om een representatieve offerte te kunnen opstellen, dient de inschrijver verplicht een plaatsbezoek af te leggen op 2 oktober 2024 om 9 uur (meer info: zie bestek).
Interne Kennung: 1