See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej: w Sądzie Okręgowym w Radomiu, w Sądzie Rejonowym w Radomiu, w Sądzie Rejonowym Zwoleniu i w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu
Beschreibung: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej: w Sądzie Okręgowym w Radomiu, w Sądzie Rejonowym w Radomiu, w Sądzie Rejonowym Zwoleniu i w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu - szczegóły w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 765817-2025
Interne Kennung: ZP.261.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Okręgowym w Radomiu i w Sądzie Rejonowym w Radomiu
Beschreibung: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Okręgowym w Radomiu i w Sądzie Rejonowym w Radomiu - ochrona budynku, monitoring + konserwacja systemów, ochrona podczas konwojowania dokumentów lub materiałów zawierających informacje niejawne, sporządzenie planu ochrony fizycznej. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Rejonowym w Zwoleniu
Beschreibung: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Rejonowym w Zwoleniu - ochrona budynku, monitoring + konserwacja systemów, ochrona podczas konwojowania dokumentów lub materiałów zawierających informacje niejawne, sporządzenie planu ochrony fizycznej. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu
Beschreibung: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu - ochrona budynku, monitoring + konserwacja systemów, ochrona podczas konwojowania dokumentów lub materiałów zawierających informacje niejawne, sporządzenie planu ochrony fizycznej. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: Część III