2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het inrichten van de digitale eindejaarsmarkt in de vorm van een webshop, het samenstellen van een aanbod aan geschenken en het leveren ervan. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie