2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa laptopów i monitorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów z wyposażeniem dodatkowym oraz monitorów i stacji dokujących dla Centrum e- Zdrowia. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZPRZ.270.51.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów z wyposażeniem dodatkowym oraz monitorów i stacji dokujących dla Centrum e- Zdrowia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP polegającej na dostawie dodatkowych laptopów z wyposażeniem dodatkowym oraz monitorów i stacji dokujących w liczbie 14 szt.