2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letnie i zimowe utrzymanie w porządku i czystości terenów miejskich wraz z utrzymaniem przystanków komunikacyjnych– Rejon 9.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest letnie i zimowe utrzymanie w porządku i czystości terenów miejskich oczyszczanie miasta wraz z utrzymaniem przystanków komunikacyjnych- Rejon 9. 2. Zakres zamówienia obejmuje rzeczowy zakres usług związanych z zimowym i letnim utrzymaniem Miasta Częstochowy, w szczególności prowadzenie następujących czynności: 2.1. Zimowe utrzymanie placów i centrów przesiadkowych. 2.2. Utrzymanie placów i centrów przesiadkowych – zbieranie wszelkich zanieczyszczeń, zamiatanie mechaniczne i ręczne, mycie ławek (w okresie letnim i zimowym). 2.3. Zimowe utrzymanie przejść podziemnych. 2.4. Utrzymanie przejść podziemnych – zbieranie wszelkich zanieczyszczeń, zamiatanie mechaniczne i ręczne (w okresie letnim i zimowym). 2.5. Utrzymanie przystanków komunikacyjnych – letnie i zimowe. 2.6. Usuwanie małych martwych zwierząt i innych nieczystości z pasa drogowego (np. ptak, jeż, szczur, kot i inne drobne zanieczyszczenia). 2.7. Usuwanie dużych martwych zwierząt i innych nieczystości z pasa drogowego (np. dzik, jeleń, sarna itp.). 2.8. Usuwanie odchodów zwierzęcych. 2.9. Odnawianie, malowanie i naprawa koszy będących własnością Zamawiającego – zgodnie z instrukcjami Zamawiającego. 2.10. Zakup wsadów do koszy wraz z ich montażem i demontażem starych. 2.11. Zbieranie śmieci, opadłych liści, gałęzi itp. znajdujących się pod ławkami, na przejściach dla pieszych oraz wokół koszy przyulicznych w ciągu Alej NMP I, II i III, wraz z ich wywozem do CzPK – Sobuczyna (w okresie letnim i zimowym). 2.12. Wywóz nieczystości stałych z obszaru Miasta Częstochowy – na zlecenie Zamawiającego, w okresie trwania umowy; utylizacja w CzPK – Sobuczyna. 2.13. Wywóz nieczystości stałych w czasie pielgrzymek – na zlecenie Zamawiającego, w okresie trwania umowy; utylizacja w CzPK – Sobuczyna. 2.14. Utrzymanie zimowe pasażu środkowego Alej NMP I, II i III. 2.15. Utrzymanie w czystości pasażu środkowego Alej NMP I, II i III (w okresie letnim i zimowym). 2.16. Opróżnianie koszy ulicznych i bieżące ich utrzymanie (mycie koszy, usuwanie reklam). 2.17. Zbieranie ręczne i mechaniczne, z załadunkiem na środki transportowe, zanieczyszczeń stałych z wywozem do CzPK – po wystąpieniu siły wyższej o charakterze żywiołowym (np. powodzie, huragany). 2.18. Wywóz śniegu – według potrzeb (średnia odległość 8 km od miejsca poboru). 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określony jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach do OPZ.
Interne Kennung: CUK-ZPI.2600.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest letnie i zimowe utrzymanie w porządku i czystości terenów miejskich oczyszczanie miasta wraz z utrzymaniem przystanków komunikacyjnych- Rejon 9. 2. Zakres zamówienia obejmuje rzeczowy zakres usług związanych z zimowym i letnim utrzymaniem Miasta Częstochowy, w szczególności prowadzenie następujących czynności: 2.1. Zimowe utrzymanie placów i centrów przesiadkowych. 2.2. Utrzymanie placów i centrów przesiadkowych – zbieranie wszelkich zanieczyszczeń, zamiatanie mechaniczne i ręczne, mycie ławek (w okresie letnim i zimowym). 2.3. Zimowe utrzymanie przejść podziemnych. 2.4. Utrzymanie przejść podziemnych – zbieranie wszelkich zanieczyszczeń, zamiatanie mechaniczne i ręczne (w okresie letnim i zimowym). 2.5. Utrzymanie przystanków komunikacyjnych – letnie i zimowe. 2.6. Usuwanie małych martwych zwierząt i innych nieczystości z pasa drogowego (np. ptak, jeż, szczur, kot i inne drobne zanieczyszczenia). 2.7. Usuwanie dużych martwych zwierząt i innych nieczystości z pasa drogowego (np. dzik, jeleń, sarna itp.). 2.8. Usuwanie odchodów zwierzęcych. 2.9. Odnawianie, malowanie i naprawa koszy będących własnością Zamawiającego – zgodnie z instrukcjami Zamawiającego. 2.10. Zakup wsadów do koszy wraz z ich montażem i demontażem starych. 2.11. Zbieranie śmieci, opadłych liści, gałęzi itp. znajdujących się pod ławkami, na przejściach dla pieszych oraz wokół koszy przyulicznych w ciągu Alej NMP I, II i III, wraz z ich wywozem do CzPK – Sobuczyna (w okresie letnim i zimowym). 2.12. Wywóz nieczystości stałych z obszaru Miasta Częstochowy – na zlecenie Zamawiającego, w okresie trwania umowy; utylizacja w CzPK – Sobuczyna. 2.13. Wywóz nieczystości stałych w czasie pielgrzymek – na zlecenie Zamawiającego, w okresie trwania umowy; utylizacja w CzPK – Sobuczyna. 2.14. Utrzymanie zimowe pasażu środkowego Alej NMP I, II i III. 2.15. Utrzymanie w czystości pasażu środkowego Alej NMP I, II i III (w okresie letnim i zimowym). 2.16. Opróżnianie koszy ulicznych i bieżące ich utrzymanie (mycie koszy, usuwanie reklam). 2.17. Zbieranie ręczne i mechaniczne, z załadunkiem na środki transportowe, zanieczyszczeń stałych z wywozem do CzPK – po wystąpieniu siły wyższej o charakterze żywiołowym (np. powodzie, huragany). 2.18. Wywóz śniegu – według potrzeb (średnia odległość 8 km od miejsca poboru). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz załącznikach do OPZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste