12871-2026 - Wettbewerb
Belgien – Einweg-Gastronomiebedarf – Raamovereenkomst voor het leveren van verpakkingen en producten voor éénmalig gebruik 2026 - 2029.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van verpakkingen en producten voor éénmalig gebruik 2026 - 2029.
BeschreibungRaamovereenkomst voor het leveren van verpakkingen en producten voor éénmalig gebruik 2026 - 2029.
Interne KennungPPP0I4-3389/6016/2025/3389
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/3389 1_1