See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van machines in het kader van het EFRO project1888
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de aankoop voor levering en installatie van drie verschillende machines voor de bewerking van voeding. Deze zullen ingezet worden voor de verdere uitbreiding van de FR&D Hall te Roeselare (https://www.frdhall.be/). De installaties zullen worden ingezet voor dienstverlening aan bedrijven, voor onderzoek, opleiding/onderwijs, alsook voor demonstraties over procestechnologie.
Interne Kennung: FF2024-CTRL+ALT+FOOD+SHIFT-EFRO1888
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FF2024-CTRL+ALT+FOOD+SHIFT-EFRO1888 - 1
Beschreibung: Inductie Fornuis
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 42214000 Backöfen, Trockenöfen für landwirtschaftliche Erzeugnisse und Vorrichtungen zum Kochen oder Erhitzen
Los: LOT-0002
Titel: FF2024-CTRL+ALT+FOOD+SHIFT-EFRO1888 - 2
Beschreibung: INFRAROOD OVEN
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: FF2024-CTRL+ALT+FOOD+SHIFT-EFRO1888 - 3
Beschreibung: VACUUM KOELING SYSTEEM
Interne Kennung: 3