See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Narewka w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których: • zamieszkują mieszkańcy, • nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, • częściowo zamieszkują mieszkańcy, a częściowo na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne • znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno- wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Narewka i będących w gminnym systemie gospodarowania odpadami komunalnymi; b) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanym przy ul. Białowieskiej 2 w Narewce w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku gminach oraz innymi przepisami prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 772926-2025
Interne Kennung: IN.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001