See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie aglomeracji Częstochowskiej” w podziale na dwie części.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie aglomeracji Częstochowskiej” w podziale na dwie części: Część 1 - Częstochowa w rejonie ulicy Sikorskiego. Część 2 – Częstochowa w rejonie ulic Gutenberga, Hubermana, Naruszewicza, Madalińskiego. Lermontowa.
Vorherige Bekanntmachung: 658758-2025
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000099
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Częstochowa w rejonie ulic Sikorskiego
Beschreibung: Część 1: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Częstochowa w rejonie ulicy Sikorskiego (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Częstochowa c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 90 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L=322 mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 481 mb • Gazociąg śr/c Dz 40 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 124 mb • Przyłącza gazu 38 szt. w tym przepięcia o długości L = 739 mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego. Oraz: - dostawę i montaż Tablicy informacyjnej w ilości – 1szt.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000099 Część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Częstochowa w rejonie ulic Gutenberga, Hubermana, Naruszewicza, Madalińskiego. Lermontowa.
Beschreibung: Część 2: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Częstochowa w rejonie ulic Gutenberga, Hubermana, Naruszewicza, Madalińskiego, Lermontowa (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Częstochowa c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L=936,15 mb • Przyłącza gazu 60 szt. w tym przepięcia o długości L = 930 mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000099 Część 2