2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Vorherige Bekanntmachung: 577068-2024
Interne Kennung: R.ROZ.2710.94.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dn. 11 września 2029 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej "ustawą Pzp" oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dn. 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, zwanego dalej " rozporządzeniem MR", w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! ,,Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeśli środki, jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, nie zostaną mu przyznane w całości lub w części. Zamawiający uprawniony jest do unieważnienia postępowania z ww. przesłanki na każdym jego etapie i w odniesieniu zarówno do wybranych jak i wszystkich części zamówienia. W przypadku przyznania środków niepozwalających na sfinansowanie wszystkich części zamówienia, Zamawiający dokona wyboru części zamówienia podlegających unieważnieniu. Wybór części, w odniesieniu do których nastąpi unieważnianie, jest wyłączną kompetencją Zamawiającego i nie wymaga uzasadnienia. Zamawiający zachowuje prawo do unieważniania postępowania z ww. przesłanki zarówno gdy otrzyma jednoznaczną informację o nieprzyznaniu mu środków na realizację zamówienia, jak i w sytuacji zwłoki w ich uzyskaniu w stosunku do zakładanego terminu wykonania zadania, jeśli brak środków w terminie uniemożliwi realizację zamówienia. Wykonawca nie posiada uprawnienia do wysuwania względem Zamawiającego żądania podjęcia działań mających na celu pozyskanie środków przeznaczonych na realizację zamówienia, w sytuacji gdy te, nie zostaną mu przyznane z zakładanego źródła. W przypadku unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp Wykonawcom nie przysługuje roszczenie o zwrot jakichkolwiek kosztów udziału w postępowaniu, w tym w szczególności zwrot kosztów odbycia wizji lokalnej, kosztów kalkulacji i sporządzenia oferty oraz kosztów pozyskania zabezpieczenia wadialnego oferty, co – poprzez fakt udziału w postępowaniu na określonych w niniejszej dokumentacji zasadach - Wykonawcy akceptują bez zastrzeżeń.”
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeb RZGW Rzeszów, 35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 17B
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeb RZGW Rzeszów, 35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 17B
Interne Kennung: R.ROZ.2710.94.2024.1
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe, 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39831500 Fahrzeugreiniger, 39525800 Putztücher, 39830000 Reinigungsmittel, 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39831000 Waschmittel, 39831250 Spüllösungen, 39831240 Putzmittel, 39831300 Fussbodenreiniger, 39831600 Toilettenreiniger, 39832000 Geschirrspülmittel