See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ: 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art.246 ust. 2 uPzp. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: 56. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części.
Vorherige Bekanntmachung: 681975-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0041
Titel: CZĘŚĆ 41 PEMBROLIZUMAB
Beschreibung: PEMBROLIZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 41
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ. 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0042
Titel: CZĘŚĆ 42 PERTUZUMAB
Beschreibung: PERTUZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 42
Los: LOT-0043
Titel: CZĘŚĆ 43 PONESIMOD
Beschreibung: PONESIMOD
Interne Kennung: CZĘŚĆ 43
Los: LOT-0044
Titel: CZĘŚĆ 44 PONATINIB
Beschreibung: PONATINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 44
Los: LOT-0045
Titel: CZĘŚĆ 45 RAMUCIRUMAB
Beschreibung: RAMUCIRUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 45
Los: LOT-0046
Titel: CZĘŚĆ 46 RANIBIZUMAB
Beschreibung: RANIBIZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 46
Los: LOT-0047
Titel: CZĘŚĆ 47 RIBOCICLIB
Beschreibung: RIBOCICLIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 47
Los: LOT-0048
Titel: CZĘŚĆ 48 ROMIPLOSTIM
Beschreibung: ROMIPLOSTIM
Interne Kennung: CZĘŚĆ 48
Los: LOT-0049
Titel: CZĘŚĆ 49 RUXOLITYNIB
Beschreibung: RUXOLITYNIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 49
Los: LOT-0050
Titel: CZĘŚĆ 50 TECLISTAMAB
Beschreibung: TECLISTAMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 50
Los: LOT-0051
Titel: CZĘŚĆ 51 TENEFOVIR DISOPROXIL
Beschreibung: TENEFOVIR DISOPROXIL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 51
Los: LOT-0052
Titel: CZĘŚĆ 52 TOXINUM BOTULIN
Beschreibung: TOXINUM BOTULIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 52
Los: LOT-0053
Titel: CZĘŚĆ 53 TOXINUM BOTULIN TYPE A
Beschreibung: TOXINUM BOTULIN TYPE A
Interne Kennung: CZĘŚĆ 53
Los: LOT-0054
Titel: CZĘŚĆ 54 TOXINUM BOTULIN TYPE A – do programu lekowego B.28
Beschreibung: TOXINUM BOTULIN TYPE A – do programu lekowego B.28
Interne Kennung: CZĘŚĆ 54
Los: LOT-0055
Titel: CZĘŚĆ 55 TOXINUM BOTULIN TYPE A – do programu lekowego
Beschreibung: TOXINUM BOTULIN TYPE A – do programu lekowego
Interne Kennung: CZĘŚĆ 55