See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W CZĘSTOCHOWIE. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 10 części. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Zamawiający przewiduje dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Vorherige Bekanntmachung: 787539-2025
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.081.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 - 138 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej „ustawa Pzp” oraz aktów wykonawczych do niej. Zamawiający nie będzie stosował procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych wydanych na podstawie ustawy Pzp. 4. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ, A TAKŻE WSKAZANIE OSÓB UPRAWNIONYCH DO KOMUNIKOWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI zawiera rozdział XI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1. Wędliny
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2. Świeże mięso wieprzowe i wołowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3. Mrożonki (warzywa i owoce), inne
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4. Ryby mrożone i przetwory rybne
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5. Owoce sezonowe (01.06-30.09)
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Część Nr 6. Świeże warzywa i owoce
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: Część Nr 7. Warzywa okopowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: Część Nr 8. Kiszonki
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: Część Nr 9. Owoce: jabłka, gruszki
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: Część Nr 10. Świeże jaja
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse