See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamkomst voor het leveren van langwerkende Erythropoëtines
Beschreibung: Raamkomst voor het leveren van langwerkende Erythropoëtines
Interne Kennung: PPP0J3-358/4189/EC2024/025 RO langwerkende EPO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Langwerkende epoëtine geregistreerd en terugbetaald voor gebruik in nefrologie
Beschreibung: Perceel 1 Langwerkende epoëtine geregistreerd en terugbetaald voor gebruik in nefrologie
Interne Kennung: EC2024/025 RO langwerkende EPO_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Langwerkende epoëtine geregistreerd en terugbetaald voor gebruik in oncologie en hematologie
Beschreibung: Perceel 2 Langwerkende epoëtine geregistreerd en terugbetaald voor gebruik in oncologie en hematologie
Interne Kennung: EC2024/025 RO langwerkende EPO_2