2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - nákup bílého a dalšího zboží pro vybavení interiérů resortu MPSV
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka bílého a dalšího zboží pro vybavení interiérů dle zadavatelem stanovené specifikace vč. dopravy na místa plnění určená zadavatele (území České republiky) a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Standardní typy bílého a dalšího zboží pro vybavení interiérů vč. detailní specifikace požadovaných parametrů, které budou předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS, jsou uvedeny v Příloze č. 1 ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 6161-2017
Interne Kennung: DNS_04_2017
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39712300 Händetrockner, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711430 Kochplatten, 39711300 Elektrowärmegeräte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39717200 Klimageräte, 42943700 Heizende Umwälzanlagen, 42981000 Ozonerzeuger
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711362 Mikrowellengeräte, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39712300 Händetrockner, 39711430 Kochplatten, 39711300 Elektrowärmegeräte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39717200 Klimageräte, 42943700 Heizende Umwälzanlagen, 42981000 Ozonerzeuger