2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM – ZAJIŠTĚNÍ MIMOŘÁDNÉ PŘEPRAVY OSOB
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS. Předmětem plnění DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS bude zajištění krátkodobé náhradní autobusové dopravy na území Statutárního města Ostrava a v přilehlých obcích. Dodavatel bude na základě jednotlivých dílčích veřejných zakázek provozovat mimořádnou smluvní osobní dopravu ve prospěch zadavatele, a to na dohodnutých trasách (linkách) v rozsahu a za podmínek specifikovaných v Obchodních podmínkách. Konkrétní požadavky na předmět plnění, dobu plnění a další náležitosti dle čl. II odst. 4 Obchodních podmínek stanoví dílčí výzvy k podání nabídek. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: DNS - ZAJIŠTĚNÍ MIMOŘÁDNÉ DOPRAVY
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení DNS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo v průběhu platnosti Smlouvy jednostranně snížit rozsah plnění až o 30 % oproti předpokládanému výchozímu rozsahu služby uvedenému v čl. II. odst. 1 a 2. této Smlouvy. Dopravce je povinen akceptovat změny rozsahu služby a zajistit službu v tomto sníženém rozsahu, a to za podmínek dle této Smlouvy. V případě zvýšení rozsahu poskytované služby uvedeném v čl. II. odst. 1 a 2 této Smlouvy nesmí překročit finanční limit 30 % předpokládané hodnoty dílčí veřejné zakázky ani nepřesáhne 30 % celkové ceny bez DPH původní dílčí veřejné zakázky (předmětného minitendru). Blíže viz návrh Obchodních podmínek.