2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetrag nieograniczony RIK.271.01.2026.K pn. Odbiór odpadów na terenie Gminy Sieraków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Sieraków oraz z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (dalej "PSZOK") zlokalizowanego w Sierakowie, ul. Towarowa 8, dz. ewid. 48/1 obręb Sieraków – miasto. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załacznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: RIK.271.01.2026.K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z kończącą się obecna umowa na wywóz odpadów, uwzględniając obowiązek ciążący na zamawiającym jako Gminie w zakresie utrzymania czystości i wywozu odpadów w sposób ciągły nie jest możliwe zachowanie pierwotnych terminów składania ofert wynikających z ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Odbiór odpadów
Beschreibung: odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, cyklicznie w systemie u źródła, z pojemników/kontenerów lub worków, z podziałem na określone frakcje.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Odpady z „PSZOK”
Beschreibung: Odbieranie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych z podziałem na określone frakcje
Interne Kennung: Część nr 2