See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny nuklearnej, nr postępowania KO/MN/72/25/LSN/AK
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych realizowanych przez podmiot wykonujący działalność leczniczą z zakresu medycyny nuklearnej: wykonywanie PET/CT z wykorzystaniem radiofarmaceutyków wyznakowanych GALEM (68Ga) oraz prowadzenie terapii izotopowych (89Sr, 153Sm, 223Ra,177LuPSMA, 177LuLUTATHERA)
Interne Kennung: KO/MN/72/25/LSN/AK
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych realizowanych przez podmiot wykonujący działalność leczniczą z zakresu medycyny nuklearnej, nr postępowania KO/MN/72/25/LSN/AK
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens