2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření diskových polí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozšíření stávajících diskových polí třídy High end Zadavatele uvedených v Příloze č. 4 Výzvy - Tabulka pro stanovení nabídkové ceny pro účely hodnocení (dále jen „Tabulka“) o dodatečnou diskovou kapacitu, včetně vlastní dodávky, montáže, zapojení, oživení, konfigurace a plné podpory veškerých rozšiřujících komponent. Podpora musí být harmonizována s podporou rozšiřovaných diskových polí a musí být zachována kontinuita jejich podpory jako celku včetně doplněných komponent touto zakázkou se stávajícími SLA na lhůty oprav, včetně plné a bezvýhradné podpory výrobce rozšiřovaných diskových polí včetně předmětných rozšíření. Zadavatel požaduje k daným kapacitním rozšířením doplnit také adekvátní SPARE kapacitu v množství alespoň 1 (jedno) spare medium na každou, i jen započatou, trojici raid-6 skupin. Všechna rozšíření musí obsahovat, kromě vlastních datových medií, také veškeré potřebné komponenty a díly potřebné pro uvedené rozšíření úložné kapacity tak, aby pole bylo rozšířeno v souladu se standardy výrobce diskových polí a bylo po rozšíření bezvadně a spolehlivě funkční. Další vymezení předmětu Veřejné zakázky je definováno v příloze Výzvy – Příloha č. 1- Návrh – Smlouva na dodávku diskových polí a související služby (dále jen „Smlouva“).
Interne Kennung: VZ2025105 (VZ2024049-01)
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001