2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkcja minireportaży przedstawiających laureatów VI edycji projektu Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur oraz projekty nagrodzone w 14 edycji Konkursu PRO Warmia i Mazury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest produkcja od 6 do 9 minireportaży przedstawiających laureatów VI edycji projektu „Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur” oraz projekty nagrodzone w 14 edycji Konkursu PRO Warmia i Mazury.
Interne Kennung: ZP.272.1.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92111200 Herstellung von Werbe-, Reklame- und Informationsfilmen und -videofilmen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest produkcja od 6 do 9 minireportaży przedstawiających laureatów VI edycji projektu „Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur” oraz projekty nagrodzone w 14 edycji Konkursu PRO Warmia i Mazury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.