See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie remontów naw. bit., kam. i bet. mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu: Zad 1 – Fabryczna, Zad 2 – Psie Pole, Zad 3 – Krzyki, Zad 4 – Stare Miasto i Śródmieście
Beschreibung: Wykonywanie remontów naw. bit., kam. i bet. mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu: Zad 1 – Fabryczna, Zad 2 – Psie Pole, Zad 3 – Krzyki, Zad 4 – Stare Miasto i Śródmieście
Interne Kennung: TXZ/NR/262/12/2026/TG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnicy Fabryczna: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 1; - zamówienie opcjonalne - roboty na terenie dzielnicy Fabryczna i dzielnicy Krzyki – 15% Ceny ofertowej Zadania nr 1.
Beschreibung: Zadanie 1. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnicy Fabryczna: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 1; - zamówienie opcjonalne - roboty na terenie dzielnicy Fabryczna i dzielnicy Krzyki – 15% Ceny ofertowej Zadania nr 1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadanie 1 - zamówienie opcjonalne - roboty na terenie dzielnicy Fabryczna i dzielnicy Krzyki – 15% Ceny ofertowej Zadania nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnicy Psie Pole: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 2; - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Psie Pole i dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście– 15% Ceny ofertowej Zadania nr 2
Beschreibung: Zadanie 2. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnicy Psie Pole: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 2; - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Psie Pole i dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście– 15% Ceny ofertowej Zadania nr 2
Beschreibung der Optionen: Zadanie 2 - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Psie Pole i dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście– 15% Ceny ofertowej Zadania nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnicy Krzyki: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 3; - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Krzyki i dzielnicy Fabryczna– 15% Ceny ofertowej Zadania nr 3
Beschreibung: Zadanie 3. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnicy Krzyki: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 3; - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Krzyki i dzielnicy Fabryczna– 15% Ceny ofertowej Zadania nr 3
Beschreibung der Optionen: Zadanie 3 - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Krzyki i dzielnicy Fabryczna– 15% Ceny ofertowej Zadania nr 3.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnic Stare Miasto i Śródmieście: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 4; - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście i dzielnicy Psie Pole – 15% Ceny ofertowej Zadania nr 4
Beschreibung: Zadanie 4. Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu, na terenie dzielnic Stare Miasto i Śródmieście: - zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej Zadania nr 4; - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście i dzielnicy Psie Pole – 15% Ceny ofertowej Zadania nr 4
Beschreibung der Optionen: Zadanie 4 - zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście i dzielnicy Psie Pole – 15% Ceny ofertowej Zadania nr 4