See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stentgraftów nitinolowych z powłoką heparynową, stentgraftów aortalnych brzusznych, zestawów do stentowania i plastyki tętnic szyjnych, stentów rozprężanych na balonie, cewników balonowych wielozadaniowych, samorozprężalnych, elastycznych stentów zamkniętokomórkowych, specjalistycznych długich koszulek naczyniowych, stentów specjalistycznych, (...) w podziale na 26 części.
Beschreibung: Dostawa stentgraftów nitinolowych z powłoką heparynową, stentgraftów aortalnych brzusznych, zestawów do stentowania i plastyki tętnic szyjnych, stentów rozprężanych na balonie, cewników balonowych wielozadaniowych, samorozprężalnych, elastycznych stentów zamkniętokomórkowych, specjalistycznych długich koszulek naczyniowych, stentów specjalistycznych samorozprężalnych, stentgraftów aortalnych i obwodowych przeznaczonych do techniki CERAB, cewników diagnostycznych i cewników wspomagających do zabiegów specjalistycznych, prowadników specjalistycznych, zestawów do stentowania tętnicy szyjnej, prowadników specjalistycznych 0,018'', prowadników specjalistycznych 0,014”, cewników balonowych uniwersalnych, stentów samorozprężalnych pokrywanych lekiem, stentów do tętnicy udowej powierzchownej, prowadników do systemu neuroprotekcji, prowadników specjalistycznych 0,014” i 0,018”, stentów samorozprężalnych do tętnicy udowej, cewników diagnostycznych radiologicznych, drenów wysokociśnieniowych, cząstek embolizacyjnych – hydrożelowych, kleszczyków i koszulek do biopsji, stentów szyjnych oraz prowadników z filtrem do neuroprotekcji, systemów neroprotekcji dystalnej w podziale na 26 części.
Vorherige Bekanntmachung: 673633-2025
Interne Kennung: ZP.26.87.2025.JT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: 11. Prowadnik specjalistyczny
Beschreibung: Prowadnik specjalistyczny - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Zestaw do stentowania tętnicy szyjnej
Beschreibung: Zestaw do stentowania tętnicy szyjnej - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Prowadnik specjalistyczny 0,018''
Beschreibung: Prowadnik specjalistyczny 0,018'' - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Prowadnik specjalistyczny 0,014”
Beschreibung: Prowadnik specjalistyczny 0,014” - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Cewnik balonowy uniwersalny
Beschreibung: Cewnik balonowy uniwersalny - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Stent samorozprężalny pokrywany lekiem
Beschreibung: Stent samorozprężalny pokrywany lekiem - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Los: LOT-0017
Titel: 17. Stent do tętnicy udowej powierzchownej
Beschreibung: Stent do tętnicy udowej powierzchownej - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Prowadnik specjalistyczny 0.014” i 0.018”
Beschreibung: Prowadnik specjalistyczny 0.014” i 0.018” - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Prowadniki do systemu neuroprotekcji
Beschreibung: Prowadniki do systemu neuroprotekcji - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Stenty samorozprężalne do tętnicy udowej
Beschreibung: Stenty samorozprężalne do tętnicy udowej - zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 20