128965-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Opatření na LVC pro přepravu NTK pro NJZ EDU - zpracování PD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpatření na LVC pro přepravu NTK pro NJZ EDU - zpracování PD
BeschreibungZpracovaní průzkumů, zaměření a vypracování projektových dokumentací pro zajištění přepravy nadrozměrného těžkého komponentu (NTK) pro jadernou elektrárnu Dukovany (EDU) na labské vodní cestě (LVC) v úseku státní hranice – přístav Chvaletice, včetně zajištění potřebných povolení. Projekční práce budou spočívat v zaměření vybraných kritických křížení, zpracování pasportu křížení, vypracování projektové dokumentace prohrábek a organizačních opatření včetně zajištění povolení. Průzkumné a projekční práce budou rozděleny do následujících etap: I. Etapa – zpracování pasportu křížení včetně podrobného zaměření mostovky; II. Etapa - vypracování konceptu projektové dokumentace pro povolení stavby (DSP) a návrhu samostatných organizačních opatření; III. Etapa – projednání konceptu DSP, zpracování finální verze DSP a zajištění povolení k realizaci včetně všech poplatků; IV. Etapa – vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS). Bližší a další specifikace viz Smlouva o dílo (dále též SOD).
Interne Kennung239220012
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPředpokládaná hodnota veřejné zakázky: 5 317 500 Kč bez DPH. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 3 ve spojení s § 66 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění na poskytnutí nových služeb ze strany zhotovitele, spočívající v přidání nových lokalit, dle specifikace čl. 5.4. Smlouvy o dílo. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky na nové služby: 2 278 500 Kč bez DPH. Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky včetně předpokládané hodnoty na nové služby: 7 596 000 Kč bez DPH.