See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych VACAT dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 292-11-08
Beschreibung: Postępowanie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników taśmowych VACAT dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w rodzaju i ilościach określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 697442-2024
Interne Kennung: 702401489
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadania nr 1 - 6
Beschreibung: Część 1 - Zadanie 1 BĘBEN NAPĘDOWY Q 1030X1400 DWUSTRONNY Z OBSADAMI VT.014.01.02/DK22/KPL25 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT/III-1200 Część 2 - Zadanie 2 BĘBEN NAPĘDOWY Q 630 Z OKŁADZINĄ PUGA-3 VT.010.01.02/B/PUGA PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 Część 3 - Zadanie 3 WSPORNIK GÓRNY VT.010.07.14 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 Część 4 - Zadanie 4 BĘBEN ZWROTNY Q 500 Z OKŁADZINĄ PUGA-3 VT.010.08.00/B/PUGA PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 Część 5 - Zadanie 5 BĘBEN NAPĘDOWY Q 630 Z OKŁADZINĄ PUGA-515 VT.010.01.02/A/PUGA PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1000 Część 6 - Zadanie 6 1 KOZIOŁ ZAMKNIĘTY VT.010.02.04 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1000 VT-1000/2 2 PRZEGUB ŁĄCZĄCY VT.010.07.40 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 3 AGREGAT HYDRAULICZNY HAZV VI ZESPOŁU HAMULCA TARCZOWEGO ZHT.VT VT.90.02.00 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT/III-1400 4 UCHWYT WYSIĘGNIKA VT.010.01.11/03 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1000/2 5 HAMULEC BĘBNOWY VT.010.01.12 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 6 WSPORNIK GÓRNY II VT.010.07.16 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 7 AGREGAT HYDRAULICZNY HAZV IV VT.014.51.00 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT/III-1400 8 UCHWYT RURY VT.010.02.07 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1000 VT-1000/2 9 OSŁONA SPRZĘGŁA Z TARCZĄ HAMULCOWĄ VT.014.01.40/04/KPL25 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT/III-1200 10 OSŁONA II VT.010.02.14 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 11 PŁYTA POŚREDNIA VT.014.01.03.03.01/04/KPL25 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT/III-1200 12 WSPORNIK GÓRNY I VT.010.07.15 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1200 13 SZYNA JEZDNA PĘTLICY VT.010.02.05 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1000 VT-1000/2 14 BELKA WZMACNIAJĄCA PĘTLICY VT.010.02.06 PRZENOŚNIK TAŚMOWY VT-1000 VT-1000/2