2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z cmentarzy komunalnych położonych na terenie miasta Biłgoraja oraz z koszy ulicznych w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 4.1.1. Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z cmentarzy komunalnych, 4.1.2. Odbiór, transport i zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z cmentarzy komunalnych: a) metale i tworzywa sztuczne, w tym opakowania wielomateriałowe; b) papier i tekturę; c) szkło; d) bioodpady. 4.1.3. Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z koszy ustawionych na terenie placów, skwerów, parków, pasach drogowych, szaletach miejskich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 702697-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z cmentarzy komunalnych położonych na terenie miasta Biłgoraja oraz z koszy ulicznych w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r.”
Interne Kennung: SI.271.19.2024