2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer RSG Enkhuizen
Beschreibung: De opdracht omvat het verzorgen van busvervoer voor de RSG ten behoeve van diverse binnenlandse en buitenlandse reizen. Jaarlijks worden circa 5.000 leerlingen en begeleiders vervoerd naar uiteenlopende bestemmingen, variërend van dagtochten binnen Nederland tot meerdaagse reizen naar het buitenland. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het veilig, tijdig en kwalitatief uitvoeren van alle vervoersbewegingen, inclusief het inzetten van geschikt materieel, vakbekwame chauffeurs en adequate planning en communicatie. De omvang en aard van de reizen kunnen per jaar variëren, maar vallen binnen het hierboven beschreven volume en karakter van de dienstverlening. De indicatieve waarde van het busvervoer komt over een periode van vier jaar op EUR 255.000. Aan deze financiële waarde kan geen recht worden ontleend. De maximale raming wordt gesteld op € 330.000 exclusief btw. In de maximale raming is ten opzichte van de raming rekening gehouden met ongeveer 30% onvoorziene omstandigheden. Deze onvoorziene omstandigheden zien voornamelijk op de fluctuatie van leerlingaantallen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aankopen dienen onderdeel te zijn van de beschreven scope.