See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO bewaking
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van statische bewakingsopdrachten in het museum, zowel tijdens als na de openingsuren van het museum, meer bepaald een vast deel van de opdracht, nl. het bemannen van de controlekamer (24/24) zijnde de permanentie van 1 post gedurende het hele jaar en een variabel deel voor het bemannen van de controlekamer, bewaking op afroep , security bij evenementen op afroep.
Interne Kennung: KMSKA_25_55
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMSKA_25_55 - 1
Interne Kennung: 1