See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie en onderhoud van hef-, hijs- en arbeidsmiddelen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is een overeenkomst te sluiten met één partij die in staat is de Onderhoud en inspectie van Hef-, hijs- en arbeidsmiddelen voor Waterschap Rijn en IJssel uit te voeren. Aanbestedende dienst gunt de opdracht aan de inschrijver met de beste prijs- kwaliteitverhouding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 71631100 Inspektion von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000